מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מגנטים לאירועים בדרום

  מגנטים נחשבים כיום לאחד מהאטרקציות הפופלאריות והמבוקשות כיום בתחום האירועים באזור הדרום ובכלל נראה שהתופעה כבר הגיעה לכל פינה בארץ. כל אחד מאיתנו שמגיע לקחת חלק בשמחה באירוע כלשהו מעוניין שתיהיה לו מזכרת יפה מהערב החגיגי ולכן כל מי שמתכנן ומפיק אירוע חייב לקחת בחשבון את נושא המגנטים הטרנדי כאלמנט מרכזי בחגיגה לא פחות מהלוקיישן והאולם או האוכל והמוזיקה לצורך העניין.

  כולם מרכיבים חשובים וקריטיים כמובן להצלחה, אך ללא מגנטים שילוו את כולם בהמשך, איך נזכור שכל המסביב היה גם כן מוצלח ושמח?

  איך זה עובד?

  כל אורח יהנה מהאפשרות להצטלם בעדשת צלמינו האדיבים והמקצועיים עם משפחתו, חבריו ומכריו בצורה חופשית כראות עיניו, כאשר תוך זמן קצר יעובדו התמונות לכדי מגנטים שיוצבו על לוח גדול בקרבת מקום, כאשר יוכנו מספר עותקים של כל צילום לפי מספר המצולמים בתמונה כך שכל אחד מהמצולמים למעשה יוכל להנות ממזכרת ומתנה אישית וייחודית מהאירוע שלכם.

  מגנטים איכותיים בעיצוב אישי

  העיצוב למעשה פתוח לשיקולים ולבחירה המועדפת שלכם: אתם יכולים לבחור מראש את גודל המגנט מתוך מספר אפשרויות שונות של אורך ורוחב, בנוסף אתם יכולים לבחור איזה כיתוב יופיע על המגנט או בצידיו – יש כאלו שבוחרים להוסיף כיתוב באהבה או תודה על ההשתתפות באירוע, יש שבוחרים לציין את התאריך והחוגגים, יש שמוסיפים משפט בנימה אישית או הומוריסטית וכו'.

  ניתן גם להוסיף סימבולים שונים באופי החגיגה והכל כאמור לפי בחירתכם כאשר אנחנו יכולים כמובן לייעץ ולעזור בבחירות הנכונות כאשר כל עיצוב שייבחר יזכה למגנטים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר בתחום כיום, כאלו שישארו עמידים ושימושיים לאורך זמן רב.

  סוגי מגנטים:

  ישנה אפשרות לבחור במגנט מבריק או מט.

  כמו כן, ישנם מספר גדלים.

  1. 105X74MM (מגנט בגודל רגיל).

  2. 105X148MM (מגנט בגודל כפול).

  3. 105X99MM (מגנט פולורייד).

  בעמודים הבאים, מוצגות מסגרות אפשריות לבחירה. (בעמוד 2 המסגרות מותאמות לפולורייד בלבד).

  צילומי סטילס

  צילומי וידאו

  צילומי חוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   עידן הפקות נוספים

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים