מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עידן סנקר

  עידן סנקר, צלם אירועים מקצועי ומיומן עם בתחום האירועים במרכז ובדרום הארץ, ניסיון שהוביל אותו במהלך השנים להקמת חברת "עידן ההפקות" אותה הוא מנהל במקצועיות ובאהבה גדולה.

  החברה בראשותו דוגלת בערכים ייחודים של רגש, ספונטניות ויצירתיות כדרך עבודה במטרה להעניק לכל לקוח את התוצר שהוא חלם עליו – תיעוד מרגש שכולו יצירת אומנות של ממש.

  צלם זה הרבה מעבר לתמונות

  בתור צלם אירועים מנוסה עם מוניטין עשיר, מאמין סנקר כי השירותים שהוא ואנשי הצוות שברשותו מחויבים להעניק הם הרבה מעבר לכמה תמונות ואלבומים יפים – ב"עידן ההפקות" מדובר על צורך ייחודי כולל להעניק לכל לקוח את היחס האישי, החם והאדיב עם ליווי נכון ומקצועי באירועים השונים לכל אורך התהליך כך שהלקוח יוכל להרגיש בטוח, שלם נינוח וליהנות מהחוויה בצורה האידאלית בידיעה שהוא מקבל את הטוב ביותר בתמורה לכספו.

  כל צלם בצוות נבחר בקפידה

  כל צלם בחברה נבחר בקפידה על פי כישוריו המקצועיים והתאמה אישית לרוח הצוות, ונדרש להעניק את השירות הטוב ביותר על פי הסטנדרטים הגבוהים שהוצבו במהלך השנים.

  הכישרון והיצירתיות הייחודי של כל צלם בצוות בשילוב הציוד הטכנולוגי המתקדם והחדיש שברשותנו יאפשר להפיק מהאירועים שלכם את התוצאות המושלמות – זיכרון מרהיב ומיוחד ממנו תוכלו ליהנות במשך שנים באושר וסיפוק גדול.

  צילומי סטילס

  צילומי וידאו

  צילומי חוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים